ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ENERJİ ÜRETİMİ

Bu sektörde şartlar

Biz sizin için hallederiz

Enerji santrallerindeki tüm su, buhar ve soğutma devreleri, SCADA veya BUS gibi modern işlem yönetim sistemlerine entegrasyonu sayesinde ProMinent komple çözümü ile merkezi olarak kumanda edilebilir: Pompalar ve sistemler karmaşık bir kumandaya bağlıdır ve verimli ölçüm ile dozlama temin eder. Klasik kömür santrali veya modern gaz veya buhar türbinli elektrik santrali olmasından tamamen bağımsız.

Kurallar mı? Hepsini biliriz!

 En iyi su kalitesi uzmanlık alanlarımızdan biridir. Çeşitli enerji santrali devreleri için ülkeye özgü hükümler geçerlidir. ProMinent tüm standartları ayrıntılı olarak bilir ve onları kesin bir şekilde planlayabilir. Bireysel tasarlanan dozlama istasyonları ve hassas derecede kurulan ölçü ve ayar tekniği tüm şartları en iyi şekilde karşılar. Özenle seçilen pompalar sorunsuz bir şekilde her görevin üstesinden gelir. Çünkü ProMinent çeşitliliği sayesinde, uygun performans profiline sahip doğru pompayı bulmak kolaydır.

Ne kadar uzun, o kadar iyi

Bileşenlerimiz çok sayıda avantaja sahiptir: Akıllıca planlanmıştır. Hemen de kuruluma hazırdır. Ve uğruna üretildikleri amacı gerçekleştirirler: Sürekli ve verimli çalışmak. Yüksek kaliteli ProMinent tekniğimiz böylece aynı zamanda küçük bir mucize gerçekleştirir: Sistemlerinizi oldukça uzun ömürlü hale getirir. Ayrıca sizin hiçbir şey ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tekniğimizi kendimiz kuruyor ve size de ayrıntılı bir operatör eğitimi veriyoruz.