ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KAĞIT VE SELÜLOZ ENDÜSTRİSİ

Bu sektörde şartlar

Dozlamak, ayarlamak ve ölçmek

Modern kağıt makineleri 100 km/s üzerinde bir hız ile aralıksız çalışır. ProMinent tempoyu koruyor ve dozlama tekniği için güvenilir (komple) sistemler sunar. ProMinent ürünleri her zaman iyi düşünülmüştür ve yüksek kaliteyle üretilmiştir, bu onları güvenilir, çok bakım gerektirmemesini, işlem güvenliğine sahip olmalarını, kire dirençli ve dayanıklı olmalarını (tüm kimyasallar için malzeme modelleri ile) sağlar. Kağıt üretimine sağlayabileceğimiz katkılar: Dozlama sistemleri, ölçü, ayar ve sensör tekniği, polimer için dozlama sistemleri ve kimyasal depolama haznesi ve taşıma pompaları.

Kendiliğinden çalışır

Ürünlerimizin kullanımı kolaydır, daha doğrusu kendi kendilerini idare ederler. Komple önceden monte edilmiş dozlama sistemlerimiz gibi: Katkıların veya biyositlerin dozlanmasını veya atık su hazırlığı için tam otomatik ve kendiliğinden ayarlar ve kumanda ederler; çünkü sensör, regülatör ve dozajlama pompası, sıvı hazneleri ile birlikte bir birim oluşturur. Retansiyon maddesi hazırlığında da hassas ayarlanmış (polimer) dozlama ile avantajlı konumdayız.

Güvenilirlik ilkemizdir

ProMinent sürekli ürünlerinin araştırılmasına ve geliştirilmesine yatırım yapar ve bilinçli olarak yüksek bir üretim derinliğini tercih eder. Böylece on iki üretim tesisimizin tamamında eşit kalan yüksek bir kaliteyi temin edebiliriz. Tedarikçi piyasasındaki dalgalanmalar da bizim için sorun değildir. Müşterilerimize, ProMinent’in bir ilkesi olan, koşulsuz güvenilirlik sunarız.