ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KİMYA ENDÜSTRİSİ

Bu sektörde şartlar

Pompanın regülatörü kadar güvenlidir

Seri üretimde önemli olan işlem güvenliğidir. Basınca dirençli özelliği sayesinde ProMinent sistemlerinin en yüksek dozlama hassasiyetine sahip olduğu açıktır. Ayrıca pompalarımız hava geçirmezdir ve isteğe bağlı olarak entegre membran kopması denetimine sahiptir. Böylece hiçbir şey ters gitmez ve kritik maddeler, daima ait oldukları yerde kalır. Elektrik olarak uzaktan kumanda edilebilen devir sayısı ve strok ayarları da işlem güvenliğine katkıda bulunur çünkü kullanımı kolaylaştırırlar. Özellikle ProMinent sistemlerinin akıllı yapısı rahat ve aşınmaz bir çalışma temin eder.

Yoğunluk olsa bile …

ProMinent dozajlama pompaları ve dozlama sistemleri “soğuk kanlı” kalır. Özellikle dozlanacak maddenin yanıcı, zehirli, katı madde içeren, çok viskoz veya çok değerli olması durumunda bileşenlerimizin kontrol edilen çalışması karşılığını verir. Taşıma gücü eşit bir biçimde iyidir. Çok yüksek sıcaklıklarda da; veya çok düşük sıcaklıkta. Ürünlerimizde sadece sağlam malzemeler işleriz: Aşınmaz paslanmaz çelik standardımızdır, ayrıca farklı yüksek performans malzemeleri de sunarız. Hastelloy, zirkonyum, titan, Alloy 20, tantal ve çeşitli plastikler uygulamaya bağlı olarak seçilir.

Güzel ve değişken

Bileşenlerimizi kimyasal endüstrinin birçok işlem alanında kullanabilirsiniz. Geniş ProMinent ürün yelpazesi hiçbir isteği karşılıksız bırakmıyor. Teknik danışmanlarımız ürünlerimiz ve uygulama olanakları ile ilgili olarak daha fazla bilgi verir, telefon üzerinden de mümkündür.