ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

PETROL VE GAZ ENDÜSTRİSİ

Bu sektörde şartlar

Her şeyin arızasız bir şekilde işlemesi için

Dozajlama pompalarımızı ve dozlama sistemlerimizi daima bireysel olarak üretiriz. Hem de onca yıllara dayanan deneyim ile. Bu, ProMinent ürünleri bu kadar etkili kılar. İster basit ve merkezden uzak veya karmaşık ve patlamaya karşı korunmuş: Tüm sistemlerimizin işlem güvenliği, Avrupa ve uluslararası standartlara göre denetlenmiştir.

ProMinent dozlama çözümleri yağ ve gaz taşımasının devamını sağlar çünkü borulardaki korozyonu ve kalıntıları engeller veya yağın akım özelliklerini iyileştirir. İşlemedeki katkıları da paha biçilemezdir. ProMinent dozajlama pompaları, inhibitör, katkı ve katalizatör gibi kimyasalları spesifik olarak gerektikleri yere aktarır; kesin olarak birbirinden ayrı ve böylece çok güvenli bir şekilde. Bir pompa ör. birden fazla pompa başlığını tahrik eder ve çeşitli kimyasalları veya aynı dozlama maddesini eşzamanlı olarak çeşitli işlem noktalarına dozlar. Çünkü üretim güvenliği şarttır.

Test edilmiş ve etkili bulunmuş
Pompalarımızın çevre ile uyumuna ve üretim güvenliğine çok önem veririz. Bu nedenle tam anlamıyla deneme tezgahının üstündeler: ProMinent Heidelberg’te API 675 uyarınca da işlem dozajlama pompalarında kapsamlı performans testleri ve basınç testi uygular. Tüm parametreler denetlenir, değerlendirilir ve belgelenir. Ancak çalışmamız üretim aşamasının çok öncesinde başlar: Teklifler ve planlar büyük bir özenle belgelendirilir ve kapsamlı bilgisayar destekli hesaplamalar ve tasarımlar oluşturulur. Ayrıca müşterimiz için pompaların kullanımını basit hale getiriyoruz: Kullanımları kolaydır ve güncel işlem yönetim sistemlerine kolayca bağlanırlar.

Rüzgar, su veya çöl? Biz varız!
Kurak bölge? Sert iklim? Sağlam ürünlerimiz burada becerilerini gerçek anlamda ortaya koyabilir. Çok sağlam ve neredeyse aşınmaz bir şekilde tasarlanmış olup, yanıcı, zehirli, katı madde içeren veya çok viskoz sıvıları en yüksek basınçta (3.000 bar’a kadar) bile dozlar ve taşırlar. Tüm yapı parçaları karada ve açıkta kullanım için uygundur, bu yüzden çok çeşitli alanlarda kullanılabilirler: Kuveyt ve Kazakistan’daki petrol sahalarından Norveç kıyısının önünde yüzen sondaj kulesine kadar. ProMinent dozlama sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilir (MD, PED, API, ASME, Atex veya NEC) ve yerinizde kurulur ve bakımı yapılır. 100’ü aşkın ülkede bulunan şubelerle yakınınızda her zaman bir ProMinent servis ortağı bulunur.