ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İÇME SUYU TEDARİKİ

Bu sektörde şartlar

Taviz vermek yok

İyi bir içme suyu berrak, kokusuz, tatsızdır ve fazla tuzlu değildir. Ayrıca hijyen açısından kusursuz olmalıdır. ProMinent dezenfeksiyon, oksidasyon, membran filtrasyonu ve tuzdan arındırmaya yönelik tüm yöntemleri sunar. Böylece tüm dünyada geçerli WHO standartlarına göre en iyi su kalitesi temin edilebilir.

Madeira’dan Tayland’a kadar

Su, kaynağına ve yüküne göre farklı işlem görmelidir. ProMinent her koşul için uygun temizlik işlemini bilir. En iyi su kalitesi sadece bu şekilde temin edilir, hem de tüm dünyada. İster Madeira’da mineralli içme suyu, İsviçre’deki Amriswil için içme suyu veya Tayland’daki sel kurbanları için hızlı su beslemesi: ProMinent ürünleri ve ileri komple çözümler ile güvenilir, kusursuz içme suyu üretilir. Entegre ölçü ve ayar tekniği sayesinde üretilen su kalitesi hazırlama tesislerinde hemen ve doğrudan yerinde kontrol edilir. Avantajlar: Yüksek işletme güvenliği ve işletmeci için az uğraş.

Deneyim artı uzman bilgi = kusursuz danışmanlık

ProMinent, içme suyu hazırlığına ve dezenfeksiyonuna yönelik neredeyse tüm yöntemlerin uzmanıdır. Bileşenlerin de dahil olduğu sistemlerimiz kendi üretimimizdir ve işletime hazır bir şekilde önceden monte edilir veya bireysel yapılandırılmış olarak temin edilebilir. İşletim masrafları düşük kalır, işlemler ise ince ve etkili. Planlamada, mühendislikte, bakım ve eğitimde mühendis ve teknisyenlerimizin deneyime dayalı bilgilerinden her açıdan yararlanırsınız.