ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

GEMİCİLİK

Bu sektörde şartlar

Açık denizlerde bağımsızlık

Yolcu gemileri, vapurlar ve lüks yatların çok su ihtiyacı olur. ProMinent, yolcuların, mürettebatın ve sahibin, ABD sağlık makamlarının hijyen standartlarını da, dünyanın en yüksek standartlarını, karşılayan temiz içme suyu ile beslenmesini temin eder. Yüzme havuzlarında ve jakuzilerdeki temiz, kusursuz su gemide bol eğlence sağlar. ProMinent çözümleri, su ihtiyacında gün içerisindeki dalgalanmalara karşı esnektir, böylece su temini sabah ve akşam olmak üzere en yoğun zamanlarda bile daima güvence altındadır.

Kaliteli içme suyu içmek

ProMinent, en iyi içme suyu kalitesinin nasıl üretildiğini bilir; ister denizden gelen su veya yakındaki limandan gelen su olsun. Buharlaştırıcı ve ters osmoz tesisleri aracılığıyla gemideki içilemeyen deniz suyunu içme suyuna dönüştürmek bir seçenektir. Veya gemiler limanda şehrin içme suyu şebekesinden su alır. Her iki yöntemde su, bunker tanklarına pompalanmadan önce ek olarak klor veya brom ile dezenfekte edilir ve doğru pH değeri ayarlanır. Su değerleri ProMinent ölçü ve ayar tekniği ile tespit edilir ve ihtiyaç halinde sonradan ayarlanır. Su, bunker tanklarından ayrılmadan ve ayrı kabinlere veya havuzlara yol almadan önce bir kez daha sonradan işlem görür. Kusursuz su kalitesinin her zaman temin edilebilmesi için tüm su hazırlığı tam otomatik olarak gerçekleşir. ProMinent dozlama sistemleri dünyanın neredeyse tüm yolcu gemilerinde bulunur.

Bu konuda uzmanız

ProMinent şirket grubu, çevre dostu su hazırlığının ve ekonomik komple çözümler / veya sıvı kimyasallara yönelik bileşenlerin uzmanıdır. Bu nedenle denizlerdeki yolcu gemileri, vapurlar ve yatlar tam olarak bizim alanımızdır.