ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KİMYASAL TİCARETİ

Bu sektörde şartlar

ProMinent ürünlerinin başarabildikleri

Müşterileriniz hayran kalacaktır: ProMinent dozlama bileşenleri ve çözümleri kimyasallarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar ve kullanımları çok kolaydır. Kullanımı ve dozlaması çocuk oyuncağına dönüşür. Ürünlerimiz çok hassas dozlama yaparak ve kaynakları koruyarak sürekli hassasiyet içeren çalışmalar gerçekleştirir. Portföy, ölçü ve ayar tekniği ile su hazırlığı ve dezenfeksiyonuna yönelik tesisler ile tamamlanır.

İyi bir ün, bin kelimeden daha etkilidir

Kimyasalların dozlanması ve kullanımı söz konusuysa ürünlerimiz her gün vazgeçilmez bir unsurdur, hem de bütün dünyada. 100’ü aşkın ülkede bulunan şube ve temsilciliklerimiz ile ürün ve yedek parçalarımızın anında tedarikini sağlarız, uzman bir yetkili kişi de her zaman bölgenizde bulunur. İyi itibarımız sadece uluslararası çapta değil, sektörler arası çapta da bilinir. Yani müşterileriniz, ProMinent isminin en iyi kaliteyi temsil ettiğini bilir.

Çok dayanıklı = çok ekonomik

ProMinent ürünleri sürekli kullanım için üretilmiştir: Sağlam ve güvenilirlerdir, uzun zaman sonra bile çok hassas çalışırlar. Servis ihtiyaçları en aza indirgenir ve kimyasalların hassas dozlanması her zaman temin edilir. Bireysel olarak da mümkündür: İsteğiniz üzerine ürünlerimizi şirket renginizde ve logonuz ile üretiriz. Size tüm olanaklar hakkında memnuniyetle ayrıntılı bilgi veririz