ZERK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

MADENCİLİK

Bu sektörde şartlar

Aşırı ortamlarda bile her şey kontrol altında

ProMinent dozajlama pompaları, kimyasalların basınç ve akış hızını daima kontrol altında tutar. Böylece işlem hiçbir zaman duraklamaz, bu da para tasarruf eder. Etkili pompalarımızın içinde 50 yılı aşkın uygulayıcı deneyimi bulunur. Bu anlaşılıyor: Güvenilir dozlama çok yüksek basınç altında ve aşırı sıcaklıklarda bile temin edilir. Aşındırıcı sıvılardan zarar görmezler. Pompa seçeneklerinin tüm dünyada eşi benzeri yoktur. ProMinent teklifi, madencilik için tamamlayıcı taşıma ve dozlama çözümleri ile bir bütün olur.

Hiçbir yol bizim için uzak değildir

ProMinent ürünleriniz için çok beklemeniz gerekmez. 100’den fazla ülkede bizi bulabilirsiniz ve yerinde hizmetinizdeyiz. Avantajlarınız: Ürünlerimizin kısa teslimat süreleri, hem de tüm dünyada. Size giden yollarımız kısa; kişisel bilgi alışverişine ve sempatik servise önem veriyoruz. Dozlama tekniği ve su hazırlığı alanındaki yetkinliğimizle tüm dünyayı uzun yıllardır etkiliyoruz. Bölgesel özellikleri ve şartları da biliyoruz.

İyi planlama ve hızlı kurulum

Yeni ProMinent tesislerini hemen kullanabilmeniz için önceden çok özenli bir planlama yapıyoruz. Bu şekilde kurulum sırasında olası kötü sürprizler önlenir. Hepsi sığıyor mu? 3D simülasyonu sorunsuz bir montajı temin eder, özellikle büyük projelerde şarttır. Her şey bir birine uyuyor mu? Münferit bileşenleri dikkatle planlıyor ve seçiyoruz. Madenciliğe yönelik çok sayıdaki ProMinent çözümü birbiriyle uyumludur. Tüm dozajlama/transfer pompalarımız, polimer hazırlık istasyonlarımız ve dozlama sistemlerimiz, tank ve silolarımız, ayar cihazları ve sensörlerimiz uygun arayüze sahiptir. Böylece tesisiniz hemen işletime hazır olur.